МЗК Космос-Земля

Назвати зірку в подарунок в Україні
Представництво в Україні

Реєстрація каталогу в Україні

Внесення нової назви в базу даних означає автоматичну публікацію в книгах і атласах «Космос-Земля»©
«International Star Catalogue "SPACE–EARTH» є об'єктом авторського права і в якості «компіляції даних» («бази даних») захищений законодавством України та міжнародними угодами про авторські права.

Дані про реєстрацію нових назв зірок вносяться 1 раз на добу .

Зірка в подарунок!

Спеціалізоване видання в сфері астрономії
Офіційна реєстрація каталогу
МЗК «Космос-Земля» - перша компанія на пострадянському просторі, яка отримала права на реєстрацію іменних позначень зірок в International Star Catalogue SPACE-EARTH ©
Каталог зареєстрований з метою зробити офіційною процедуру присвоєння імен зіркам.
З нами зірки стають ближчими!
Називаючи яскраву зірку ім'ям близької людини, Ви даруєте оригінальний і незабутній подарунок! Зірка в подарунок - це доступна кожному можливість, висловити любов і повагу людині (компанії) в чию честь названа зірка.

Іменні подарунки - це завжди показник Вашого ставлення до людини!

Наші подарункові набори продумані до дрібниць і ми завжди йдемо назустріч побажанням клієнтів. Адже ніщо не зрівняється з емоціями, коли отримуєш захоплені відгуки замовників.

Міжнародний зоряний каталог «Космос-Земля» - імена зірок
В каталозі публікуються координати зірок, яким були присвоєні назви. Науково-популярні статті представляють інтерес для широкої публіки і любителів астрономії.

У 2013 році ми оновили формат видання. Наші клієнти можуть вибирати з декількох варіантів оформлення зоряного каталогу - від стандартного до ексклюзивної книги з обкладинкою і статтею про те, на чию честь зірка отримала назву.

Книга видається 1 раз в рік.
Ціни від 45 $


Замовлення каталогу